A.Skřivanová Photography

O mně

"Nikdy není pozdě na to, splnit si naše sny."

Jmenuji se Alice Skřivanová a zabývám se fotografováním portrétů již několik let. Fotím pro vás rodinné fotky, děti, krásné období těhotenství, svatby, portréty zvířat a v neposlední řadě mé nejoblíbenější tématické “fantasy” portréty v kostýmech.

Jsem člověk trpělivý, empatický, citlivý a pečlivý. Mám ráda legraci a té při focení není málo. Můj smysl pro detail můžete vidět na kostýmech, které pro vás připravuji na kostýmová focení. Svou vášeň pro vyrábění a ruční tvorbu přenáším do originálních rekvizit, šperků a doplňků, které sama vyrábím a tudíž je nikde jinde nenajdete. 

Také milujete pohádky, legendy a fantastické příběhy, tak jako já? Pojďme společně vytvořit Vaši pohádku a proměnit sen ve skutečnost. Každé Váše přání je pro mě výzvou do kterého se pustím na 100%, aby jakýkoliv sen či pohádka mohla ožít. Nikdy není pozdě na to, splnit naše sny.

Celoročně fotím venku, protože miluji rozmanitost přirozeného světla, stínů a barev všude kolem. Příroda je mým ateliérem. Nezáleží, jestli fotíme v rušném městě nebo na klidném venkově. Dokážu Vám, že krásná fotka jde udělat kdekoliv a stačí k tomu málo.

K oživení Vašich snů už zbývá jen malý krůček, neváhejte ho udělat a napište mi.

CENÍK