DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY NA ROK 2021

platnost poukazu 1.2.2021 – 30.11.2021

Dárkový poukaz na fotografování je překrásný dárek, který udělá radost dětem i dospělým. Dopřejte svým blízkým neobyčejný zážitek a nádherné fotografie na celý život. Ideální dárek k narozeninám, svátku, životnímu jubileu či jako kouzelný vánoční dárek. S dárkovým poukazem na stylizované fotografování si lze splnit své sny z dětství a stát se princeznou, vílou, bojovnicí, mořskou pannou, indiánkou a mnoha dalšími bytostmi. K dispozici je pro Vás několik desítek originálních šatů a kostýmů (velikosti 34-44 + dětské), šperků a rekvizit. Šaty a kostýmy mám pouze pro ženy a děti. Po dohodě je možné fotografovat i se zvířaty („vlci“, sovy, dravci, koně, oslík a další domácí zvířátka).

Nabízím poukazy na tři druhy fotografování – oblíbené Stylizované (fantasy/pohádkové) fotografování, rodinné a dětské a fotografování pejsků v exteriéru.

V jednoduchosti je krása, takže jak na to:

  • objednáte a zaplatíte dárkový poukaz hotově nebo převodem (pro objednávku mi napište zprávu na e-mail Aja.skrivanova@seznam.cz)
  • poukaz obdržíte poštou v dárkové obálce nebo si ho vyzvednete osobně (Praha – Lužiny), pokud na poukaz spěcháte a máte možnost si ho vytisknout, zašlu Vám ho v elektronické podobě
  • obdarovaný si zarezervuje svůj termín přes kontaktní formulář zde na webu nebo na e-mailové adrese Aja.skrivanova@seznam.cz
  • domluvíme společně detaily fotografování
  • po fotografování si vybere fotografie podle sebe ze zaslaných náhledů s vodoznakem
  • fotografie obdrží v maximální kvalitě pro tisk do dvou týdnů od výběru

Stylizované fotografování – 6ks upravených a retušovaných fotografií – 3.500Kč 3.000Kč

v ceně zahrnuta vizáž, 1 kostým, celkový styling, rekvizity

Dětský balíček 6ks fotografií – 2.600Kč 2.100Kč

Každá další upravená fotografie nad rámec balíčku – 600Kč

Rodinné a dětské fotografování – 10ks upravených fotografií – 1.800Kč 1.500Kč

Každá další upravená fotografie nad rámec balíčku – 300Kč

Fotografování psů – 10ks upravených fotografií – 1.500Kč

Každá další upravená fotografie nad rámec balíčku – 200Kč

Aktuální zvýhodněné ceny platí do 30.6.2021

Dárkový poukaz je platný pouze s uvedeným kódem na druhé straně. Platnost poukazu je uvedena přímo na něm a po skončení doby platnosti ztrácí hodnotu a není možné ho využít. Poukaz není směnitelný za peníze ani ho nelze využít na jiné fotografování než je uvedeno na poukazu.